Movies
Ratings
26
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0