Titles you rated
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0