Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5