Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0