Movies
Ratings
100
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0