Series
Ratings
18
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0