Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 3.0
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Snowy RoadRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5