Titles you rated
MoneyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 2.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
How Long Will I Love URated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
ShadowRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
PeppermintRated ★ 2.0- Hot DogRated ★ 2.0
RevengerRated ★ 1.5