Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Juliet's ManRated ★ 1.5
- Mr. QRated ★ 2.5
- 14years old, YeongsimRated ★ 3.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
Dark AngelRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
Pure in HeartRated ★ 2.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.5- One of A PairRated ★ 2.5