Titles you rated
Good Day for Gag Manga GORated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 5.0
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Akiba Maid WarRated ★ 5.0
BanG Dream! Season 2Rated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0