Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0