Movies
Ratings
231
Begin AgainRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
EnemyRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Le ChefRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
PenelopeRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 4.0