Movies
Ratings
115
TwentyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
August: Osage CountyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5