Titles you rated
The PriestsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5