Titles you rated
The Family StoneRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.0
StrawRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0