Titles you rated
DemonsRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Frost/NixonRated ★ 3.5
Kung Fu JungleRated ★ 3.0- 잡담Rated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
DuelRated ★ 4.0
President's DayRated ★ 2.5
Evil Dead RiseRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
PearlRated ★ 4.0
Bingo HellRated ★ 1.0