Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0