Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
Part-time SpyRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0