Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5