Titles you rated
Home AloneRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0