Movies
Ratings
421
Bird BoxRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0- PilotRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 5.0
- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0