Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
CliffhangerRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Jackass 2.5Rated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0