Movies
Ratings
188
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0