Titles you rated
Gloomy SundayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0