Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 0.5
HuntRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0