Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0