Movies
Ratings
397
I Am DragonRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5