Series
Ratings
158
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 0.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 3.5
Radiant OfficeRated ★ 3.5
Star of the UniverseRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0