Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
ElioRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.0
Showing UpRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0