Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
FrankRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0