Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.0
Into the SunRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Rules of LoveRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 3.5
Black SailsRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
Love of EveRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5