Movies
Ratings
1810
IncendiesRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Black PhoneRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
The CulpritRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Smile 2Rated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.5- MoonParkJiHoRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 2.5