Movies
Ratings
146
SupermanRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 2.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5