Titles you rated
American GangsterRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Road to PerditionRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.0
MacbethRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 1.0