Series
Ratings
115
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 1.0
Dragon Ball ZRated ★ 1.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.5
A Dog of FlandersRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 1.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 0.5
- InuYashaRated ★ 2.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0