Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0