Movies
Ratings
326
ExhumaRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 4.0
FallRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
TimecrimesRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
UsRated ★ 0.5
Beastie BoysRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5