Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5