Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.5
9Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5