Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
My DaemonRated ★ 3.5
ConnectRated ★ 2.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 1.5
HawkeyeRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5