Titles you rated
Hijack 1971Rated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
DittoRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5