Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
PuzzleRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0