Titles you rated
Moana 2Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0