Titles you rated
23.5Rated ★ 4.0
Girl RulesRated ★ 5.0
Mad UnicornRated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0