Titles you rated
My Beautiful Girl, MariRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The CounselorRated ★ 2.0
JawsRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Coast GuardRated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
CliffhangerRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 2.5
Shotgun LoveRated ★ 1.5
MoonRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The FanRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 3.5