Titles you rated
No MercyRated ★ 4.0
The Evil TwinRated ★ 2.0
GhastlyRated ★ 2.0
Day of the DeadRated ★ 3.0
Scream 4Rated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 2.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
The EyeRated ★ 1.0
A Blood PledgeRated ★ 2.0
Freddy vs. JasonRated ★ 5.0
The StrangersRated ★ 1.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0
CadaverRated ★ 3.0
YogaRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 2.0- Bride of ChuckyRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 1.0
The RuinsRated ★ 1.0
The Ring VirusRated ★ 3.0