Titles you rated
HancockRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5