Movies
Ratings
113
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0