Series
Ratings
57- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- FamilyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 4.5
Pure in HeartRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 4.0