Movies
Ratings
81
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0